rankowanie na c-date
w

C-date

Jeżeli szukasz partnera do spotkań bez zobowiązań to C-Date jest portalem dla Ciebie.

Każdego dnia na tym portalu rejestruje się około 25 tysięcy nowych użytkowników, którzy szukają dla siebie odpowiedniej osoby do krótkotrwałych spotkań w realu.

Partner z sieci

C-Date to internetowy portal, który dostępny jest dla użytkowników w różnych częściach świata. Na portalu poznać mogą się osoby niezależne finansowo, które chcą przeżyć ekskluzywną przygodę seksualną z nowo poznanym partnerem. Umawianie się na sex randki jest bardzo proste. W wyszukiwarce, która znajduje się na stronie głównej wybiera się swoją płeć oraz płeć osoby, jaka jest w naszym zainteresowaniu.

Następnie portal prezentuje nam wszystkie profile, które pasują do kryteriów wyszukiwania. Dobieranie osób odbywa się za pomocą testu osobowości, który wypełniają użytkownicy. Na podstawie opracowanych wcześniej zmiennych osoby są parowane. Zaletą C-Date jest przede wszystkim to, że każdego dnia, z chęcią umówienia się na sex bez zobowiązań, do serwisu dołączają nowi użytkownicy z całego świata.

Sex bez zobowiązań

Sex bez zobowiązań gromadzi coraz więcej zwolenników. Takie spotkania w głównej mierze pozwalają na przeżycie nowych przygód seksualnych. Wbrew pozorom na takie randki nie umawiają się tylko osoby młode i niedoświadczone życiowo, ale w szczególności dorośli, którzy posiadają już ugruntowaną sytuację życiową oraz na rynku pracy.

Nowością jest to, że C-Date dostępne jest również w formie aplikacji, którą możemy ściągnąć, a następnie zainstalować na naszym smartfonie. Aplikację można zainstalować na telefonie wyposażonym w system Android oraz na każdym Iphonie. Takie udogodnienie nie jest oferowane przez wszystkie portale randkowe. Dzięki temu na spotkanie można umówić się w dowolnym momencie, nie potrzeba bowiem dostępu do komputera, aby zalogować się do serwisu. Użytkownicy, którzy będą wykorzystywać portal niezgodnie z regulaminem, mogą liczyć się z tym, że administratorzy serwisu usuną taki profil. Właściciele portalu wszystkim użytkownikom zapewniają także pełną anonimowość i ochronę podanych danych.

Podsumowanie

Spotkania bez zobowiązań to ostatnio jedna z najczęstszych form na relaksowanie się. W ten sposób odpoczywają osoby, które piastują wysokie stanowiska lub ich zawód wyczerpuje ich psychicznie. Nic więc dziwnego, że portal C-Date ma tylu użytkowników, których celem jest poznawanie nowych osób na krótkotrwałe spotkania towarzyskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings