wytatuowana laska z sex kamerek
w

3 Błędy, które faceci robią na sex kamerkach

W Internecie jest mnóstwo natrętów i dziwaków. Niestety, wielu z nich to mężczyźni, którzy wydają się czerpać przyjemność z możliwości bycia nieprzyjemnymi dla camgirls. Z kolei wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy z tego, że ich zachowanie sprawia, że dziewczyny czują się niekomfortowo.

Musisz zrozumieć, że dziewczyna na pokazie jest w pewnym sensie odpowiedzialna za swój czas, swoje ciało, a oglądający mają szczęście, że mogą uczestniczyć w tym intymnym świecie. Niekiedy, nieprzyjemne zachowanie natrętnych oglądających może utrudnić budowanie prawdziwej społeczności.

Dlatego postanowiliśmy przeanalizować zachowanie facetów oglądających laski. Analizowaliśmy tylko najlepsze portale z sex kamerkami za darmo. Jakich zachowań powinieneś zacząć unikać?

#1: Nie angażuj się emocjonalnie w relację z dziewczyną z sex kamerek

Kiedy widzowie mówią camgirls, których w ogóle nie znają, jak bardzo im zależy na nich, to… jest to naprawdę dziwne! Wielu użytkowników natychmiast mówi dziewczynom z Showupa i innych kamerek, że są dla nich bardzo ważne, że kochają je, a także myślą o nich cały czas.

sprzęt do nagrywania sex pokazu z kamerek dla dorosłych
Dziewczyny traktują swoje sex pokazy jak profesjonalną prace, dlatego powinieneś właściwie się zachowywać

Jedyne o czym to świadczy to o tym, że taka osoba ma obsesję i zachowuje się dziwnie. Mówienie, że zależy Ci na dziewczynie, ale nie wiesz, kim on jest, a ona przecież także nie zna Ciebie, jest po prostu niepokojące.

Takie zachowanie zdarza się najczęściej podczas sesji prywatnych, które mają być erotycznym pokazem, a zmieniają się w niepokojącą rozmowę. Laski z kamerek mogą zrezygnować z rozmowy, zanim staniesz się jeszcze bardziej przerażający. To również znacznie psuje atmosferę. Jeśli chcesz poderwać dziewczynę z kamerek, to nie jest dobry sposób.

#2 Nie musisz od razu wszystkiego pisać!

Wyobraź sobie, że zaprosiłeś przyjaciół i ich dobrych znajomych na wspólną imprezę, a w pewnym momencie przypadkowa osoba zaczyna rzucać zdaniami o tym, jak bardzo Cię pragnie i co zrobi z Tobą w łóżku. Dziwne, prawda? Raczej nie czułbyś się z tym najlepiej.

Wniosek z tego jest taki, że zamiast od razu rzucać się na publiczny czat, dzieląc się tym, co pojawiło się w Twojej głowie, pomyśl o dziewczynie, która organizuje pokaz. Pomyśl, że w pewnym sensie była tak miła, że Cię tam zaprosiła i teraz mówi do Ciebie.

Dlatego zamiast pisać lub mówić nie wiadomo jak zboczone rzeczy od początku, lepiej wybierz inną taktykę. Zacznijcie rozmawiać, znajdźcie podobne zainteresowania i omówcie swoje fetysze, a prawdopodobnie doprowadzi to do spędzenia razem intymnego i niezapomnianego czasu.

znana dziewczyna z kamerek pozuje nago z książką
Laski z kamerek na Zbiorniku czy SU nie kryją się ze swoimi zainteresowaniami, ale Ty nie musisz kogoś udawać, aby im się przypodobać

#3 Jak lustro

Mężczyźni, którzy upodabniają się do kobiet, z którymi rozmawiają, są naprawdę przerażający i zdarza się to znacznie częściej, niż mógłbyś przypuszczać. Jeśli, na przykład, dziewczyna z sex kamerki, z którą rozmawiają, interesuje się treningiem i czytaniem książek, wielu facetów w pewien sposób zamienia się właśnie w tę kobietę i nagle również zaczyna lubić politykę, trening i czytanie książek.

Może to być niekomfortowe dla kobiety, gdy faceci nagle zaczynają interesować się wszystkim, co sprawia jej przyjemność. Dlatego bądź wyjątkowy, rób po prostu swoje i nie myśl o tym, czy polubi Cię. Nie mów ja też na każdą rzecz, którą lubi camgirl. To bardzo krępujące i nie sprawia, że się wyróżniasz. Bądź inny i bardziej interesujący niż inni użytkownicy, pozostając sobą.

Podsumowanie

Czy zdarza Ci się popełniać któreś z tych błędów podczas pokazów na sex kamerkach dla dorosłych? A może znasz inne błędy, które przekładają się na to, że dziewczyna czuje się mniej komfortowo i jej pokaz nie jest aż tak seksowny? Daj znać, co o tym myślisz, komentarze są Twoje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings