prostytutka zachęca klienta na sex wakacjach
w

Sex turystyka w Europie i na świecie. Jak znaleźć tani seks na wakacjach?

Sex turystyka nie jest niczym nowym, bo ten motyw pojawia się w wielu piosenkach czy filmach. Dlatego coraz więcej osób zastanawia się, czy warto dać szansę takim przeżyciom.

Seks jest dziś na wyciągnięcie ręki. Są aplikacje randkowe ułatwiające spotkania typu ONS czy FWB jak Tinder, są darmowe sex kamerki z gorącymi laskami, no a specjalne miejsce dla wielu mają filmiki porno ze zbiornika i innych polskich sex portali.

Każde z tych zapewnia świetne przeżycia i daje możliwość spełnienia swoich fantazji seksualnych. Mimo wszystko, nawet jeśli czujesz się zadowolony ze swojego seksu, turystyka seksualna może wnieść je na jeszcze wyższy poziom. Uniesienie seksualne na wakacjach, a dokładniej wakacje tylko w tym celu? Czemu nie!

Dwa kraje w Europie, w których łatwo o darmowy sex

Ludzie wiedzą, że pewne miasta są szczególne dla danego kinku i chętnie podróżują, żeby się im oddać. Nie dziwi więc fakt, że turystyka seksualna jest przemysłem wartym wiele miliardów dolarów, który w skali globalnej zatrudnia miliony pracowników i przynosi bezpośrednie korzyści branżom usługowym, takim jak linie lotnicze, taksówki, restauracje i hotele.

W Europie dwa kraje są szczególnie znane pod kątem seks turystyki. Gdzie warto się wybrać, aby poznać ten rodzaj podróżowania?

Holandia

Amsterdam jest prawdopodobnie jednym z trzech pierwszych miejsc, które przychodzą na myśl, gdy myśli się o turystyce seksualnej. Amsterdam szczyci się tym, że jest tolerancyjny. Prostytucja jest legalna, a rząd dba o to, by wszystkie sex workerki miały dostęp do opieki medycznej i pracowały w lepszych warunkach, regulując i monitorując praktyki i standardy pracy.

dzielnica czerwonych latarni w Amsterdamie
Amsterdamska dzielnica czerwonych latarni to jedno z najpopularniejszych miejsc tego typu na świecie!

Oprócz tzw. prostytutek z okienka, od których pochodzi nazwa dzielnicy czerwonych latarni, są tu coffee shopy (salony z marihuaną), sex shopy, kluby ze striptizem i wiele sex teatrów. Możesz też wybrać się do Muzeum Prostytucji lub Muzeum Erotyki, które zapewnią Ci zajęcie na długie godziny.

Hiszpania

Każdy, kto mieszkał w Barcelonie przez kilka lat, może być zaskoczony, gdy znajdzie ją na wielu blogach internetowych dotyczących turystyki seksualnej. Często nawet mieszkańcy nie są świadomi tego, jak bardzo to popularna destynacja na seksualnej mapie Europy. Wszystko za sprawą obszaru El Raval, czyli Barcelońskiej dzielnicy czerwonych latarni. Można tam spotkać prostytutki, które zawsze kręcą się po okolicy nie tylko w nocy.

Trudno nie wspomnieć o urodzie hiszpańskich kobiet, które możesz spotkać na parkietach klubów. Jeżeli jesteś wystarczająco odważny, zawsze możesz nawiązać z nimi relację, a następnie udać się do hotelu, aby spędzić niezapomnianą noc. Luźne prawo i gwarantowana opieka zdrowotna sprawiają, że jest to świetne miejsce zarówno dla osób świadczących usługi seksualne, jak i dla turystów seksualnych.

dziewczyny w kolejce do klubu
W czołowych europejskich klubach i kabaretach poznasz tysiące napalonych dziewczyn

Jakie inne kraje wybrać w ramach sex turystyki?

Świat nie kończy się na Europie, a to często poza nią kwitnie turystyka seksualna. Zamiast opisywać nocne życie Las Vegas, przybliżymy Ci kilka nieco ciekawszych i tańszych opcji, od których warto zacząć uprawiać sex turystykę.

Tajlandia – raj dla miłośników taniego seksu

Prostytucja jest tu nielegalna, ale przepisy są niejednoznaczne i najczęściej w ogóle nie są egzekwowane. Mówi się, że w Tajlandii jest od 250 000 do nawet 2 milionów osób świadczących usługi seksualne! Choć trudno powiedzieć, ile dokładnie jest sex workerek w Tajlandii, jedno jest pewne: jest ich mnóstwo!

Ponieważ prostytucja była legalna aż do lat 60-tych, istnieje historyczna i kulturowa akceptacja dla pracy seksualnej. Jeśli lubisz bary Go-Go. a ladyboys cię nie przerażają, Bangkok, Phuket i Pattaya powinny być następnymi miastami na twojej liście podróży.

prostytutka latynoska na czerwonym tle
Tani sex w Tajlandii czy w Ameryce Południowej to jedna z wielu zalet tego regionu

Pattaya jest nawet znana jako światowa stolica seksu i można śmiało powiedzieć, że jest to raj zarówno dla osób świadczących usługi seksualne, jak i dla turystów seksualnych. Nie jest to więc pytanie czy, ale kiedy

Ameryka Środkowa i Południowa – najpiękniejsze kobiety świata

W krajach takich jak Dominikana, Brazylia, Kolumbia i Meksyk Prostytucja jest legalna. Do tego z pewnością wiesz, że o piękne plażach i smaczne jedzenie jest tam równie łatwo, co o seksowne latynoski, gotowe aby spełnić Twoją każdą fantazję erotyczną?

Jeśli nie przeraża Cię wizja drogiego biletu lotniczego, to zacznij trenować swój hiszpański lub portugalski, aby spędzić niezapomniane chwile u boku egzotycznych piękności! To kierunek, który dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings