jak rozmawiać na seks telefonie
w

Jak uprawiać udany seks przez telefon? Poznaj sprawdzony sposób

Dla wielu seks nadal jest tematem tabu, ale cały czas się to zmienia i coraz więcej osób otwiera się na nowe możliwości. Ogromną popularnością cieszą się internetowe sex-shopy, kobiety i mężczyźni coraz chętniej sięgają po różnego rodzaju gadżety erotyczne, aby rozgrzać atmosferę w sypialni i urozmaicić swoje życie seksualne. Zarówno single, jak i osoby w stałych związkach decydują się na seks przez telefon, dzięki czemu można doświadczyć czegoś zupełnie nowego, niezwykle ekscytującego i podniecającego. Jest to świetna opcja nie tylko w przypadku partnerów, których dzieli wielokilometrowy dystans. Bez wątpienia warto spróbować, bo można mocno się zdziwić, ile daje to satysfakcji obu stronom.

Seks przez telefon sposobem na urozmaicenie życia seksualnego

Większość osób kojarzy seks z penetracją i bezpośrednim zbliżeniem, ale nie musi tak być. Popularne są od wielu już lat sex telefony, z których czerpią przyjemność nie tylko panowie, ale też panie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaproponować to swojej partnerce czy partnerowi. Wymaga to oczywiście przygotowania, wybrania odpowiedniej daty – obie strony muszą mieć wolny czas i być same, aby móc puścić wodze fantazji i w pełni wykorzystać możliwość sex rozmowy. Istotne jest wprawienie się w nastrój, uwolnienie od krępujących myśli. Zadbać trzeba o to, aby czuć się komfortowo i seksownie. Zasłane łóżko, przyciemnione światła lub zapalone świece, seksowny strój, zabawki erotyczne, kąpiel, pachnące olejki – wszystko to ułatwi wejście w nastrój, stworzy seksowną atmosferę. Potem można przejść do delikatnych pieszczot swojego ciała, wyobrażając sobie bliskość kochanka.

Obie strony muszą czuć się komfortowo, aby seks przez telefon był udany. Nie należy się z niczym spieszyć, ale budować stopniowo atmosferę, podsycać ogień. Bardzo pobudzająco działa zarówno niski i miękki ton głosu, jak i ciężki oddech. Wraz z upływem czasu opisywane tematy będą coraz odważniejsze, pikantniejsze. Można opisać, jak się wygląda, co ma się ubranego i jak się dotyka. Sprawdzi się odgrywanie roli zarówno nieśmiałej, jak i sprośnej. Kluczowe pytania dotyczą tego, co robi druga osoba, co sobie wyobraża i jak się czuje. Mówienie o tym, co chciałoby się robić ze swoim parterem, silnie oddziałuje na wyobraźnię i pobudza zmysły. W przypadku seksu przez telefon najlepszym sposobem na pokazanie tego, jak druga strona się czuje, jest pojękiwanie.

Co zapewni intensywne przeżycia podczas seksu przez telefon?

W przypadku seksu przez telefon rzadko kończy się na rozmowie, ale na wzajemnej masturbacji i orgazmie. Jeśli jedna ze stron osiągnie spełnienie wcześniej, należy kontynuować erotyczną rozmowę, aby każdy był w pełni zadowolony. Istotne będzie to, aby opisywać jak najdokładniej wszystko, co się myśli. Przedstawiając swoje wyobrażenia, drugiej osobie, będzie łatwiej wczuć się w rozmowę. Nieocenione jest używanie sex zabawek i szczegółowe opisywanie wszystkiego, co się z nimi robi. Ma to na celu wydłużenie wspólnej zabawy i droczenie się wzajemnie ze sobą. Stymulowanie różnych części ciała i komentowanie swoich odczuć będzie kluczem to sukcesu. Należy skupiać się na dźwiękach docierających z głośnika telefonu i odczuciach swojego własnego ciała.

Partnerzy mogą wskazywać sobie wzajemnie, co ma zrobić druga osoba, jak się dotykać i stymulować. Im więcej świntuszenia, tym lepiej, należy zapomnieć o ograniczeniach i pozwolić wyobraźni działać na wysokich obrotach. Seks przez telefonu to doskonały czas na wypowiedzenie wszystkich nieprzyzwoitych słów i pikantnych tekstów, jakie tylko przyjdą do głowy. Trzeba pamiętać o dopasowaniu odpowiedniego tonu głosy i jego barwy, uwodzicielski szept podnieca obydwoje partnerów. Podobnie jak krzyki i czułe słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings