camgirl opowiada ciekawostki o pracy
w

9 ciekawostek o dziewczynach z kamerek

Kim są tzw. camgirls?

Dziewczyny z kamerek znane są w internecie pod nazwą camgirls. To najczęściej, choć nie zawsze, młode i bardzo atrakcyjne kobiety. Robią one regularnie różnorodne pokazy online. Niektóre z nich skierowane są do większego grona; z kolei wiele dziewczyn z kamerek realizuje również prywatne pokazy 1 na 1, które pozwalają na znacznie większą intymność.

Gdzie możesz oglądać najlepsze dziewczyny z kamerek?

Istnieje w internecie wiele miejsc, gdzie możesz oglądać camgirls za darmo, chyba że włączą tzw. prywatny pokój. Nie musisz ograniczać się do zagranicznych portali! W Polsce znajdziesz wiele dobrych stron z pięknymi kobietami przed kamerkami. Opracowaliśmy nawet listę najlepszych portali na showupie oraz zbiorniku. Zobacz sam, które profile są najlepsze!

Lista rzeczy, których nie wiesz o dziewczynach z kamerek

1. Czy dziewczyny z kamerek pracują podczas okresu?

Choć nie ma tu jednej zasady, tak jednak większość camgirls pracuje podczas okresu! Ich pokazy nie zawsze są w końcu rozbierane w całości. Gdy dziewczyna ma krwawienie, wówczas z reguły ogranicza się do takich pokazów, które może zrobić np. w bieliźnie. Oczywiście, jeśli modelka źle się czuje danego dnia, to odwołuje pokaz.

2. Czy istnieje granica wieku dla dziewczyn z kamerek?

Coraz więcej dziewczyn uprawia regularne pokazy online, przez co wybór młodych kobiet jest ogromny. Między innymi z tego powodu camgirls mają świadomość, że ich praca nie potrwa wiecznie. Często jest to dorywcze zajęcie nastolatek i studentek, które w ten sposób zdobywają oszczędności na dalsze życie.

3. Czy dziewczyny z kamerek zarabiają więcej od mężczyzn?

Mało który mężczyzna występuje przed kamerką dla innych kobiet. Najczęściej występują oni w pokazach tworzonych z myślą o innych facetach, ponieważ w ten sposób mają szansę na większy zarobek.

4. Ile pokazów musi zrobić dziewczyna z kamerek, by się utrzymać?

Jak się okazuje, camgirls niekoniecznie śpią na złocie, choć nie mają też na co narzekać. Na ilość show w miesiącu wpływa: prowizja pośrednika płatności i strony z kamerkami oraz ilość średnich donacji w ramach jednego pokazu. Po przeliczeniu, modelka musi wystąpić około 3-5 razy tygodniowo.

5. Jakie są relacje dziewczyn z kamerek z ich donatorami?

Rzadko które camgirls budują relacje ze stałymi fanami. Często wynika to stąd, że wspomnieni panowie rzadko są dla modelek mili i uprzejmi; bardzo często używają wulgarnego języka, który nie zawsze przecież pasuje do show.

6. Czy kobiety z rozbieranych pokazów online mogą mieć stałego partnera?

Wielu mężczyzn nie może znieść myśli, że ich dziewczyna rozbiera się dla obcych facetów przed kamerką. Dlatego takim dziewczynom trudno o stałego partnera, jednak zdarza im się znaleźć takiego, który wspiera je w ich pracy.

7. Czy camgirls są zaczepiane na ulicy?

Wiele pokazów odbywa się z pokazaniem nie tylko okolic intymnych, ale także twarzy! Oznacza to, że taka modelka nie pozostanie anonimowa, a na ulicy ktoś będzie mógł ją rozpoznać. Jak jednak napisała jedna z bardziej znanych camgirls, nikt jeszcze nigdy jej nie zaczepił, choć działa w branży od lat.

8. Co jest najważniejsze w pracy camgirl?

Jasne, taka dziewczyna musi mieć charyzmę, aby zagadywać i zachęcać do wpłat kolejnych mężczyzn. Jednak bardzo istotne jest… umiejętne stawianie granic! Aby pokaz wyszedł dobrze, modelka musi czuć się komfortowo. Dlatego powinna realizować tylko te prośby fanów, które jej się podobają.

9. Czy rodzina i przyjaciele wiedzą o pokazach przed kamerkami?

Ponownie, to zależy od sytuacji i relacji z tymi osobami. Jak jedna camgirl powiedziała, jej najlepsi przyjaciele wiedzą o jej zajęciu i nie mają z tym problemu. W jej wypadku inaczej ma się sytuacja z rodziną: ta jest niczego nieświadoma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings