para umawia się na seks randki
w

Obalamy mity: Czy seks randki są tylko dla mężczyzn?

Jeśli ktoś myśli, że seks randki są tylko dla mężczyzn, to bardzo się myli. Mitem jest to, że kobiety oczekują stałego związku i wybierają jednego partnera na całe życie. Wiele pań uwielbia uprawiać seks i to przygodny, dlatego chętnie decyduje się na przygodę na jedną noc. Niezobowiązujący seks jest niezwykle namiętny, można popuścić wodze fantazji i spełnić swoje najskrytsze marzenia erotyczne. Seks randki to spotkania bez oczekiwań i udawania.

Kobiety uwielbiają niezobowiązujący seks tak samo jak mężczyźni

Stereotypowym myśleniem jest to, kobiety decydują się na stosunek płciowy wyłącznie wtedy, gdy oczekują czegoś więcej, zbudowania głębszej relacji. Wiele pań chce po prostu dobrze się zabawić, przeżyć upojną noc z obcym mężczyzną, po czym przejść do porządku dziennego i nie zaprzątać sobie nim już więcej myśli. Seks nadal pozostaje tematem tabu w głowach wielu osób, przez co niektórzy wstydzą się mówić o swoich potrzebach seksualnych, nie mówiąc już o ich zaspokojeniu. Wyzwolone kobiety wiedzą, co chcą i jak to osiągnąć, nie mają oporów przed pójściem na seks randkę. Na takie spotkania idzie się z oczywistych powodów i są one jasne dla obu stron. Nie ma żadnych zbędnych gier, udawania trudnej do zdobycia i stawiania partnerowi wygórowanych oczekiwań. Nie każda kobieta chce się nadmiernie angażować w związek, ale po prostu dobrze bawić, miło spędzić czas i zaspokoić swoje potrzeby seksualne.

Wiele kobiet nie owija w bawełnę, ale mówi otwarcie o tym, że lubi seks. Nie brakuje poszukiwaczek przyjemności, które cenią sobie niezobowiązujące zbliżenia erotyczne. Nie dotyczy to wyłącznie nimfomanek, ale nawet przeciętnej kobiety wiodącej normalne życie. Nic dziwnego, że portale randkowe cieszą się tak ogromną popularnością. Umawianie się na seks randki stało się czymś bardzo popularnym, a ułatwił to Internet. Bez wychodzenia z domu można mieć dostęp do tysięcy osób płci przeciwnej, nawiązać z nimi kontakt i spotkać się osobiście. Wiele kobiet otwarcie mówi o tym, że są zainteresowane wyłącznie przygodnym seksem, nie szukają partnera na stałe. Panie również czerpią ogromną przyjemność z seksu i mają ochotę uprawiać go w najróżniejszych wydaniach.

Kobiety również lubią przygodny seks bez zobowiązań

Na seks randce nie oczekują tego, że znajdą miłość swojego życia, ojca przyszłych dzieci. Dawno minęły czasy, gdy od kobiety wymagało się nieskazitelności, pozostania czystą i niewinną, czekania na tego jedynego i oddania mu swojego dziewictwa. Współczesne kobiety nie tracą czasu na szukanie księcia z bajki, same decydują o tym, z kim i co chcą robić. Seks nie służy wyłącznie do przetrwania gatunku, ale jest bardzo intymnym przeżyciem, źródłem przyjemności. Trzeba pamiętać o tym, że to z kim chce się uprawiać seks, nie musi mieć żadnego związku z tym, z kim chce się stworzyć trwałą relację o romantycznym charakterze.

Seks randki są dla każdego, kto nie ma takiego życia erotycznego, jakiego chciałby w danym momencie. Jest to świetna opcja dla osób niechcących wchodzić w romantyczne relacje, jednocześnie pragnących zaspokoić swoje potrzeby seksualne. Panie decydują się na seks randki również po to, aby lepiej poznać swoje ciało, podnieść swoje umiejętności seksualne. Poszukują panów, z którymi mogłyby zrealizować swoje konkretne fantazje i upodobania seksualne. Seks randka to również świetna okazja na otwartą relację, wymienienia się partnerami, stworzenia trójkąta. Okazuje się, że osoby chętne na przygodny seks są dosłownie wszędzie i dotyczy to obu płci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings