egzotyczna laska robi pokaz na showup
w

100 żetonów na Showupie – jak zobaczyć wiele za niewiele?

Jeszcze nie tak dawno temu, mężczyźni spragnieni erotycznych wrażeń nie mieli zbyt wielu możliwości pozwalających im na spełnienie swoich najskrytszych fantazji. Seks telefon, seks SMS, seks chat – tak, kiedyś wszystko opierało się o tekst, ewentualnie o głos, choć w tym przypadku trzeba było nie tylko nadstawić ucha, ale też szeroko otworzyć portfel. Mało podniecające, prawda? No cóż, z braku laku.. Teraz wygląda to zgoła inaczej, przy czym słowo wygląda należy odbierać bardzo dosłownie.

Powiedzcie, czy postęp technologiczny nie jest wspaniały? Nie będziemy rozpisywać się tu o nieograniczonym dostępie do wiedzy, to nie nasza tematyka. Nam chodzi o rozrywkę przez duże R. Bo jak inaczej można określić możliwość spełnienia nawet najbardziej nietypowych pragnień bez wychodzenia z domu? Serwis ShowUp daje Ci wszystko, czego potrzebujesz. Rozkosz jest na wyciągnięcie ręki, a od fali erotycznych uniesień dzieli Cię tylko dystans pomiędzy Tobą a klawiaturą komputera, zatem dobra zabawa jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Mam 100 żetonów – co mogę z nimi zrobić?

Odpowiedź na wyżej postawione pytanie wydaje się być banalna, za 100 kredytów można zobaczyć seks pokazy przed kamerką. Nie jest to jednak odpowiedź, która wyczerpuje temat. 100 kredytów nie stanowi dużego wydatku, nie oznacza to jednak, że za niewiele zobaczysz niewiele. Wszystko zależy od tego, jak je zagospodarujesz, a możliwości są dwie.

Transmisja ogólna? A może pokaz prywatny?

Dziewczynę, której wdzięki chcesz podziwiać, możesz nagrodzić podczas transmisji ogólnej lub na pokazie prywatnym. Wybór jest ogromny:

  • pieszczoty całego ciała
  • nagość łączona z codziennymi czynnościami
  • masturbacja
  • zabawy z wibratorem
  • ocena penisa
  • pieszczoty analne
  • zmysłowy lub wyjątkowo prowokacyjny taniec
  • seks z partnerem lub z partnerką
  • seks oralny
  • dzikie zabawy w grupie i seks z wymianą partnerów

tak wygląda zwyczajowa oferta dziewczyn, dla których sex kamerki to przede wszystkim dobra zabawa, a ta rozpoczyna się po osiągnięciu wyznaczonego celu. Pamiętaj jednak, że w tym przypadku płacą wszyscy oglądający, zatem Twoje 100 żetonów nabiera większej mocy – po prostu zrzucasz się z innymi, zatem możesz liczyć na naprawdę ostry i wyzywający pokaz.

Zupełnie innym tematem są pokazy prywatne. Tutaj stawki są bardzo różne, podobnie zresztą jak oferta dziewczyn. 100 żetonów powinno wystarczyć na zabawę na najwyższym poziomie, jednak wszystko zależy od waszych indywidualnych ustaleń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings