Liveshow.pl

Przez całą dobę oglądaj kamerki innych użytkowników, lub nadawaj własną transmisję.

Największy konkurent pozostałych serwisów nie odbiegający absolutnie jakością usług. Przy pomocy kamery możemy transmiować obraz, oraz dzięki czatu komunikować się z oglądającymi. Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe.

 Przejdź na Liveshow.pl

 
 

Darmowe kamery na żywo

Nowy sposób na zarabianie na życie jaki oferują internetowe kamerki przemawia do coraz większej liczby osób.

Pokazy polegają na zdejmowaniu ubrań, masturbacji, ukazywaniu narządów rodnych. Wiele osób, niezależnie od płci zarabia w ten sposób na życie i nie widzi w tym nic niemoralnego. Wręcz przeciwnie mówią, że pracują z własnej woli, zarabiają powyżej średniej krajowej, robią to co sprawia im przyjemność, a do tego zyskują podziw wśród internetowej opinii publicznej. Nie przejmują się gadaniem moralistów o nieetyczności ich czynów, czy porównywaniem do prostytucji.

Praca na kamerkach erotycznych

Rynek usług erotycznych prężnie rozwija się i nie pracują w nim wyłącznie zmuszane do świadczenia seksu i regularnie gwałcone nielegalne prostytutki. Praca w branży erotycznej to również pokazywanie się przed kamerkami.

Śledząc doniesienia gospodarcze dowiadujemy się, że Polska ma potężny problem z bezrobociem, choć nieznacznie ono spada. Analitycy rynku pracy mówiąc o zawodach przyszłości pomijają milczeniem rynek usług erotycznych. Pojawienie się takiego ogłoszenia, choćby w urzędzie pracy wzbudza oburzenie.

System pracy na seks kamerach, takich jak: Liveshow.pl jest stosunkowo prosty. Transmitujący, to znaczy osoba, która przygotowuje i udostępnia swoje pokazy zachęca do ich oglądania. A w zamian za nie otrzymuje wirtualne żetony, które oglądający wykupuje w serwisie internetowym. Mogą żetonami zachęcać ich do pokazania czegoś nowego lub do wykonania jakiejś czynności. Obie strony w trakcie transmisji mogą rozmawiać przez czat lub mikrofon.

Pokaz jest ograniczany do rzeczy zgodnych z prawem, zakazane jest wykorzystywanie dzieci, zwierząt i ludzkich zwłok. Celem pokazu w ujęciu oglądających jest nakłonienie oglądającego do wykonania określonej czynności. Ważne jest tutaj rozróżnienie między zachęcaniem, nakłanianiem a zmuszaniem. Nakłanianie odbywa się przy pomocy odpowiedniej ilości żetonów. Jeżeli czynność, o którą jest proszony transmitujący uwłacza jego godności lub jest sprzeczna z jego światopoglądem, może odmówić jej wykonania, ale wtedy nie otrzyma żetonów.

Transmitujący może ustawić prywatny pokaz, w którym za z góry ustaloną cenę zgadza się relację sam na sam z oglądającym, który ten pokaz wykupi. Warunki pokazu – co i za ile należy uzgadniać przed lub w trakcie pokazu pomiędzy zainteresowanymi stronami.

Wypłata żetonów przez transmitujących może nastąpić raz w tygodniu. Zaletą tej pracy jest to, że można zarobić nawet do kilkuset złotych w ciągu dnia oraz fakt, że pracuje się w zaciszu własnego domu, kiedy chce i robi to, na co ma ochotę. Wystarczy posiadać dostęp do internetu i kamerkę internetową. Trzeba uważać, ponieważ za wulgarne słownictwo i publikowanie treści niezgodnych z regulaminem może zostać zablokowane konto. Za rejestrację użytkownik nie płaci i ma większe możliwości w serwisie.

ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry