Chatroulette.com

Wiele osób poszukuje erotycznych czatów, chciałoby spróbować takiej formy rozrywki, ale obawia się obraźliwych wpisów, czy brutalnych zachcianek o charakterze pornograficznym. Wiadomo, że ludzie na erotycznych czatach zachowują się różnie, do częstych nadużyć należą obelgi, czy niemiłe komentowanie wyglądu.

Chatroulette.com to zupełnie nowa, jakość, teraz dostępna z polskim tłumaczeniem. Niestety, tłumaczenie strony na język polski pozostawia wiele do życzenia, momentami utrudnia komunikację. Chatroulette.com to zupełnie nowa, jakość na czatach erotycznych – obowiązują tutaj ściśle ustalone normy etyczne.

Chatroulette.com to najgorętsza w tej chwili strona internetowa, na której użytkownik oprócz erotyki także refleksje na temat związków i stosunków międzyludzkich ery internetu. Chatroulette to witryna, umożliwiająca wzięcie udziału w wideo czacie z losowo wybranymi nieznajomymi. Tak naprawdę nie o rozmowę jednak chodzi, a o pokazanie swoich walorów seksualnych i oglądanie nagości. W ciągu pierwszych kilku minut korzystania przed oczami użytkownika pojawi się kilka obnażonych męskich członków i nagich biustów.

Wśród użytkowników są osoby samotne, które mają dojść samotnego, trochę ponurego życia i poszukują towarzysza nie tylko na jedną noc. Część tych osób chce poznać kogoś, z kim będzie można wejść w stały związek. Psychologowie są sceptyczni. Wymaganiem tego serwisu jest, że nawet treści erotyczne nie mogą być obraźliwe, seksistowskie i nie mogą wyrażać niechęci pod względem rasowym. Tutaj każdy człowiek ma takie same prawa bez względu na płeć i miejsce pochodzenia.

Czat z zasadami

Chatroulette daje internautom możliwość kontroli treści – osoby zalogowane mogą zgłaszać materiały łamiące przepisy serwisu, a nawet usuwać internautów. Poniżających materiałów nie wolno tolerować. Seks kamerki mają jeden cel – zabawę, dawanie rozrywki, a nie ubliżanie transmitującym i oglądającym. Idealny użytkownik powinien być wyluzowany, kulturalny i ciekawy świata. Nie może zamykać się na doświadczenia innych osób.

W tym serwisie nie ma potrzeby ujawniania danych osobowych, typu: imię, nazwisko, adres, wiek – można występować pod pseudonimem, co daje poczucie bezpieczeństwa i gwarancję, że dane nie zostaną wykorzystane w sposób niezgodny z prawem. Administratorzy wręcz odradzają podawanie prawdziwych danych osobowych. Posługiwanie się nickiem jest bezpieczniejsze – jest mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś znajomy w realu skojarzy dane z prawdziwą osobą użytkownika.

Czaty erotyczne, takie jak: Chatroulette są doskonałą przestrzenią do poznawania nowych osób oraz gwarantują świetną zabawę. Użytkownik ma możliwość usunięcia obraźliwych komentarzy, dzięki czemu na czacie panuje pełna kultura wypowiedzi.

ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry